top of page

שאלות ותשובות

?האם מועד האירוע הוא סופי? מה קורה כאשר מועד האירוע אינו סופי? מה עושים אם אני לא יכול לנסוע? תאריכי החבילה שבאתר לא מתאימים לי. מה עושים? אני מעוניין לטוס להופעה שלא מופיעה באתר. האם זה אפשרי

תנאים כלליים להסכם

טיקט האוס – האתר הגדול המקיף בישראל להזמנת כרטיסים וחבילות לאירועי ספורט, הופעות, פסטיבלים ושאר אירועי תרבות באירופה. אתר Ticket House מציע לכם את המגוון הרחב ביותר בעברית של הופעות, אירועי ספורט ופסטיבלים באירופה תוך שמירה על מקצועיות, אמינות והוגנות. קו התמיכה שלנו זמין עבורכם 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, כך שתוכלו להיות בטוחים שנדאג לכך שחופשתכם תהיה מושלמת

למה אנחנו? כי אצלנו 100% בטוח

מאז היווסדה של טיקט האוס לפני כ-15 שנים החברה צברה אלפי לקוחות מרוצים, בהם סוכנים ממשרדי נסיעות גדולים וחברות מובילות רבות. טיקט האוס מחוייבת לסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות ומקצועיות ואף ומפעילה עבורכם מוקד חירום הזמין 24 שעות ביממה (גם במהלך סוף השבוע), כך שכל בעיה בה תיתקלו במהלך שהותכם בחו”ל תיפתר ביעילות ובמקצועיות. טיקטהאוס היא חברה ישראלית רשומה כחוק ובעלת מוקד מכירות פעיל המהווה עבורכם כתובת ומקור אחריות בכל שאלה או בעיה
Ticket House פועלת מול ספקי הכרטיסים המובילים באירופה באופן ישיר והדוק המאפשר לכם להיות סמוכים ובטוחים כי תקבלו את כרטיסי האירוע אותם הזמנתם
!במקרה של תקלות נדירות באספקת הכרטיסים נדאג למצוא עבורכם כרטיסים חליפיים. איתנו תוכלו להיות בטוחים כי תיכנסו לאירוע אותו הזמנתם – הנאתכם מובטחת

כיצד מקבלים את הכרטיסים?

אספקת הכרטיסים לאירועים תלויה בדרך כלל בהפקת האירוע. אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לספק עבורכם את הכרטיסים באופן המהיר, הנוח והבטוח ביותר, וזאת בכפוף לתנאי הפקת האירוע.
כרטיסים לאירועי ספורט מתקבלים בדרך כלל בעיר האירוע בסמיכות למועד בו הוא מתקיים (עד ליום האירוע עצמו). קבלת הכרטיסים עשויה להיות במשלוח למלון או באיסוף מנקודה מרכזית בעיר. במקרים נדירים יישלחו כרטיסי המשחק לארץ ויתקבלו טרם הנסיעה למשחק או בצורת כרטיסים אלקטרוניים.
כרטיסים להופעות מתקבלים בדרך כלל בצורת כרטיסים אלקטרוניים או במשלוח דואר רשום לבית הלקוח. יחד עם זאת, במקרים מסויימים, ובכפוף להחלטות ההפקה על הדפסה מאוחרת של הכרטיסים למניעת זיופים, עשויים להתקבל הכרטיסים גם במלון בעיר האירוע או באיסוף מנקודה מרכזית בעיר.

האם ניתן להזמין כרטיסים לפני שהזמנתי מלון?

כן, אך יש לזכור לעדכן אותנו בהקדם ולא יאוחר משבוע לפני מועד האירוע על פרטי המלון בו תשהו, על מנת שנוכל להבטיח את משלוח הכרטיסים בצורה בטוחה ואחראית לכתובת המבוקשת

מדוע המחיר אותו שילמתי שונה מהמחיר המופיע על הכרטיס?

טיקט האוס פועלת  בשוק כרטיסי דינמי המושפע מכללי ביקוש והיצע שעשויים להשתנות באופן דרמטי. אנו עושים את מירב המאמצים על מנת להציע את מחיר הכרטיסים האטרקטיבי ביותר ופועלים לשם כך מול מגוון ספקים לאירועים השונים.  יחד עם  זאת, חשוב לזכור כי אירועים רבים הנחשבים למבוקשים ביותר מוגדרים כסולד אאוט כבר בסמוך מאוד למועד תחילת מכירת הכרטיסים. אנו יכולים להשיג עבורכם כרטיסים גם לאירועים אלו בהתבסס על קשרינו מול ספקים מקומיים, אך מחיר הכרטיסים  שאנו רוכשים במקרים אלו עשוי להיות גבוה מהמחיר הנקוב על הכרטיס בשל כללי ביקוש והיצע. מכאן שהמחיר אותו תידרשו לשלם בפועל יהיה גבוה מהמחיר שיופיע על גבי הכרטיס. המחיר הנקוב על הכרטיס הוא מחיר בסיס אליו מתווספות בדרך כלל עלויות נלוות כגון דמי שירות, דמי סליקת אשראי, עמלת סוכן מקומי ודמי משלוח. זכרו – המחיר אותו תקבלו בטיקט האוס הוא מחיר הכרטיס הסופי – ללא תוספות, ללא מיסים וללא דמי משלוח נוספים

היכן אשב במשחק / בהופעה?

אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לספק לכם את האינפורמציה המדוייקת ביותר לגבי מקום הישיבה שלכם באירוע. יחד עם זאת, ברבים מאירועי הספורט הגדרות מקום הישיבה הן כלליות ולפי קטגוריות מסוימות ועל כן לא ניתן להבטיח ישיבה בשורה או כיסא ספציפיים. עבור רוב ההופעות נוכל לספק לכם את האינפורמציה לגבי מקום הישיבה המדויק, אולם גם כאן קיימים מקרים בהם נוכל לתת לכם רק קטגוריית ישיבה או בלוק ללא מיקום מדויק של שורה וכיסא בתוך הבלוק.
חשוב להבהיר כי אין אנו מונעים מכם לקבל את המידע על מקום הישיבה, אלא דואגים כי תקבלו את המידע האמין ביותר מתוך אחריות ללקוחותינו. גורמים רבים בשוק הכרטיסים ישמחו לספק עבורכם מידע כביכול על מקום הישיבה מבלי שיוכלו לעמוד מאחוריו במאת האחוזים, רק על מנת לשכנע אתכם לסגור את העסקה. אנו בטיקטהאוס לא נספק לכם מידע והבטחות שווא שאין אנו בטוחים במאת האחוזים שנוכל לעמוד מאחוריהם. אמינות ומקצועיות הם שעומדים בראש מעייננו!

האם נוכל לשבת יחד כקבוצה באירוע?

לרוב, מחירי הכרטיסים לאירועים השונים ניתנים כברירת מחדל עבור זוג כרטיסים. במידה והינכם מעוניינים לנסוע בקבוצות גדולות יותר או לחלופין לנסוע כבודדים, אנא ציינו זאת בפני סוכנינו ונעשה את מירב המאמצים לאפשר לכם ישיבה באירוע בהתאם לדרישתכם במחיר האטרקטיבי ביותר.

עם אילו אוהדים אשב במשחק?

אלא אם צויין אחרת, מקומות הישיבה הינם תמיד עם אוהדי הקבוצה הביתית. במידה והינכם מעוניינים לשבת עם אוהדי הקבוצה האורחת, עליכם לציין זאת בפני נציגי המכירות שלנו ואנו נעשה את מירב המאמצים על מנת לספק עבורכם כרטיסים לקטגוריה זו. חשוב להבהיר כי לא ניתן להיכנס ליציע הקבוצה הביתית בלבוש או עם אביזרי עידוד של הקבוצה האורחת וכי לקוחות שיגיעו בלבוש כזה עשויה להישלל כניסתם למגרש.

אנו עושים את מירב המאמצים על מנת לעדכן ככל האפשר את האתר במועדי האירוע המדוייקים. יחד עם זאת, לעיתים חלים שינויים במועדים המתוכננים. הדבר נכון במיוחד עבור משחקי כדורגל בליגות האירופיות, שמועדם הסופי נקבע פעמים רבות רק כ-10 ימים עד שבועיים לפני מועד האירוע בהתאם להחלטות גופי הטלוויזיה המשדרים וההתאחדויות המקומיות, אך גם הופעות יכולות לשנות מועד ללא התרעה מוקדמת. אנו מתאימים עבורכם חבילות הכוללות שהיה ביעד בכל ימי המשחק האופציונאליים ע”פ ניסיוננו בתחום. בשורה התחתונה, גם אם מועד האירוע טרם נקבע סופית, אנו נתאים עבורכם חבילות שיתאימו לכל טווח התאריכים האופציונאליים. לאחר הרכישה, באחריות הלקוח להתעדכן בסמוך לכל מועד אירוע לגבי שינויים בתאריך, בשעה או במיקום האירוע למקרה שהודעה מסודרת לא הגיעה למשרדנו, ולא עלה בידינו להודיע באופן מסודר.

אנו תמיד ממליצים ללקוחותינו לרכוש כרטיסים או חבילות רק במידה והנכם בטוחים כי אתם מעוניינים לנסוע. יחד עם זאת אנו מודעים לכך כי לעיתים מתרחשים דברים שאינם מתוכננים וכי עשויים להתבקש שינויים מצד הלקוחות. חברתנו פועלת בהתאם לחוק הגנת הצרכן ותעשה כל שביכולתה על מנת לנסות לסייע לכם במקרה כזה בצורה בטובה ביותר, כולל לעשות כל שביכולתנו על מנת למכור את הכרטיסים שרכשתם ללקוחות אחרים ולתת לכם החזר על כל מרכיב בחבילה שניתן לביטול. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי מאחר ומדובר במוצרים ושירותים הנרכשים מספקים בחו”ל ובספקים מקומיים עם תנאי ביטול ושינוי משלהם, לא תמיד נוכל להבטיח קבלת החזר כספי ללקוחותינו. בכל מקרה, אנו ממליצים ללקוחותינו לרכוש ביטוח נסיעות מבעוד מועד, ונשמח לספק כל מסמך שיסייע לכם לקבל החזר במידת האפשר מחברת הביטוח.

אין בעיה, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. נציגינו ישמחו לתפור עבורכם חבילה לאירוע על פי מועדי הנסיעה המועדפים עליכם. חשוב לציין כי החבילות המוצעות באתר הן האטרקטיביות ביותר לטעמנו, אך תמיד ניתן לשנות ולהתאים אותן להעדפותיכם הפרטיות.

בהחלט, אתר Ticket House הוא אינדקס ההופעות הגדול ביותר בעברית, אך ברור כי לא נוכל להקיף כל אירוע המתקיים באירופה. נשמח להציע כרטיסים וחבילות לכל אירוע שתבקשו לנסוע אליו גם אם הם לא מופיעים באתר.

כיצד ניתן לשלם?

>.ניתן לשלם באמצעות כרטיסי אשראי או בהעברה בנקאית

קובץ התנאים הכלליים מצורף לכל חוזה עסקה ומהווה חלק בלתי נפרד ממנו

bottom of page