top of page
חבילות וכרטיסים למשחקי כדורגל של מילאן

מועדון הכדורגל מילאן

מילאן - סלרניטנה

יום ראשון

26 במאי 2024

מילאנו

צריכים עזרה?

תוכלו להזמין את הכרטיסים אונליין או לפנות אלינו באמצעות סוכן שיסייע בהזמנה טלפונית.

מילאן נוסדה בשנת 1899 על ידי קבוצת מהגרים בריטים, והיא אחת הקבוצות הוותיקות ביותר באיטליה. בזירה הבינלאומית היא מחזיקה בשיא איטלקי (נכון לשנת 2023) ולה 20 תארים. ביחד עם יובנטוס ואינטר, מילאן היא אחת משלושת הקבוצות האהודות ביותר באיטליה עם גרעין אוהדים בכל רחבי איטליה, ושל עשרות מיליונים ברחבי העולם. בתוך העיר עצמה היא מזוהה יותר עם קהל מהמעמד החברתי הגבוה, וזאת בניגוד לאינטר שמייצגת יותר את מעמד הפועלים. עובדה זו תורמת מאוד למתיחות ולתחרות בין המועדונים שבאה לידי ביטוי בדרבי האיטלקי הגדול: מילאן נגד אינטר.

השם "רוסאנרי" הוא שילוב של המילים האיטלקיות "רוסו" (אדום) ו"נרה" (שחור). השם הפך לשם הרשמי של הקבוצה בשנת 1914 ובא לידי ביטוי בבגדי הקבוצה של מילאן הצבועים בפסים הידועים באדום ובשחור. הצבע האדום מסמל את הדם, את ההקרבה והתשוקה לכדורגל. הצבע השחור מסמל את האלגנטיות, את הכוח והעוצמה, וגם מעביר מסר של קשיחות לקבוצות היריבות.

הצבעים האדומים והשחורים הפכו לאחד הסמלים המזוהים ביותר עם הכדורגל האיטלקי. אלו מדי הקבוצה במשחקי הבית, על חולצות האוהדים, על כרזות, על שלטי חוצות ובכל מקום אחר המזוהה עם מילאן. בדיוק באותו מסר וכוונה צבעי הקבוצה היריבה אינטר הם כחול ושחור (נראזורי) והחולצה המסורתית דומה מאוד  (זברה של שחור וכחול). הדרבי בין שתי המילאנזיות הוא אחד ממשחקי הדרבי החמים בעולם, מרכז את מירב תשומת הלב בתקשורת האיטלקית. כרטיסים למשחק מילאן- אינטר קשה מאוד להשיג וזהו אחד המשחקים המבוקשים בקרב חובבי הספורט בישראל.

למילאן עשרות מיליוני אוהדים בכל העולם והיא כנראה הקבוצה האיטלקית הכי אהודה בישראל. הסיבה לכך נעוצה כזכר לתור הזהב שלה בין השנים 1986-1994, אז אימנו את הקבוצה המאמנים האגדיים אריגו סאקי ואחריו קאפלו, ושיחקו בה הטריו ההולנדי: ואן באסטן, רוד חוליט, פרנק רייקארד והכוכבים האיטלקיים בארזי, מלדיני, רוברטו דונאדוני וקרלו אנצ'לוטי.

משחקים של מילאן- ביקור רוחני בסאן סירו.

הסן סירו הוא מקדש כדורגל- אחד המפורסמים בעולם. הוא מעוצב בסגנון ארט דקו, והוא כולל שלוש קומות/טבעות של יציעים. יחד עם האצטדיון ברומא (אולימפיקו) הם המגרשים הגדולים בסרייה A עם 80,000 מושבים. משחקי מילאן מושכים קהל רב והאווירה באצטדיון מלהיבה. הוא מלא כמעט בכל משחק עד אפס מקום, והכרטיסים למשחקים של מילאן מבוקשים ביותר במיוחד במשחקים הפופולאריים ביותר:

 • מילאן נגד אינטר- אחד משלושת      משחקי הדרבים הסוערים באירופה, זקני העיר מילאנו אומרים שביום שיש דרבי      התרנגולות מסביב לעיר אפילו לא מטילות ביצים....

 • מילאן נגד נאפולי- הצפון נגד      הדרום, מילאן שמייצגת את הצפון העשיר ונאפולי שמייצגת את הדרום העני והפשוט      יותר. היסטוריה מדהימה של מפגשים שבשנתיים האחרונות חודשה במשחקי ענק בליגה      ובליגת האלופות (שלב רבע הגמר בשנת 2022/23).

 • מילאן נגד יובנטוס- הדרבי של      צפון איטליה בין שתיים מקבוצות הצמרת של הסרייה A. אחרי עשור      של אליפויות בטורינו חזרה מילאן להתחרות בצמרת הגבוהה ולהתמודד על האליפויות,      כולל זכייה באליפות הליגה בשנת 21/22.

 • מילאן נגד לאציו- משחק טעון בין      בירת הצפון לבירה הרשמית רומא. שתי קבוצות שמתמודדות על כל התארים, חברות      בליגת האלופות ומועדונים יריבים. גם הקהלים של שתי הקבוצות נחשבים בעלי      יריבות מרה. בעוד הקהל המילאנזי מחבק ארגונים "חלשים" ופעיל חברתית      המועדון הרומאי נחשב ללאומני עם קהל קיצוני בדעותיו.

 • מילאן נגד אטאלנטה- משחק שהפך      לאטרקטיבי מאוד בשנים האחרונות, אטלנטה הקבוצה מהעיר ברגמו השכנה פרצה      והתמקמה בין קבוצות הצמרת בשנים האחרונות. את משחקי ליגת האלופות שיחקה      אטלנטה בסאן סירו ומשחקים בין שני המועדונים הפכו למעניינים ומרגשים.

 • מילאן נגד פיורנטינה- עוד משחק      של צפון איטליה, פיורנטינה נציגת פירנצה בילתה שנים במועדון קבוצות הצמרת      ובשנים האחרונות ירדה למרכז הטבלה. עדיין המשחקים בין שתי הקבוצות תמיד      מייצרים מגרשים מלאים, אווירה חמה ותחרויות גבוהה.

 • מילאן נגד רומא- רומא, מועדון עם זיקה יהודית מושך יחד עם      מילאן תשומת לב רבה בישראל. באופן צפוי המשחק הנ"ל מושך לא מעט תיירי      ספורט מישראל שקונים חבילות ספורט (מילאן- בזירה המקומית וגם האירופאית).

לוח משחקים של מילאן- לפגוש את האולטרס!

האולטרס של מילאן, הידועים בשם "פראזה" (Fratellanza Rossonera), יושבים ביציע "Curva Sud" של אצטדיון הסן סירו. היציע הזה ממוקם בצד הדרומי של האצטדיון, והוא מכיל כ-20,000 מקומות ישיבה. היציע מספק את אחת מתצוגות הקהל המרשימות ביבשת ואפשר לשים אותם באותה שורה יחד עם ה"קופ" של אנפילד, הקיר של דורטמונד או יציע האולטרס של אתלטיקו.

הארגון נוסד בשנת 1969, והם אחד האולטרס הוותיקים ביותר באיטליה. בניגוד לדעה המוקדמת על חוליגניזם בספורט, האולטרס של מילאן ידועים בהתנגדותם לאלימות, והם תומכים בשימוש בכדורגל למטרות חברתיות, הם עובדים בשיתוף פעולה עם ארגוני צדקה שונים, ומסייעים לנזקקים.

בכלל, ההגעה לעיר המיוחדת וצפייה במשחק היא חוויה יוצאת דופן. ביום המשחק העיר אוכלת, שותה ומדברת כדורגל, מילאנו היא אחת הערים היפות בעולם והתייר הישראלי מגיע אליה לא מעט.

כרטיסים למשחקים של מילאן

כרטיסים למשחקי מילאן הם לא בגדר "בלתי ניתנים להשגה". גודלו של האצטדיון מאפשר לסוכנויות הכרטיסים להציע כרטיסים כמעט לכל יציע וכמעט לכל משחק. במשחקים האטרקטיביים, כולל ליגת האלופות יותר קשה להשיג וגם המחירים קצת גבוהים יותר, אבל שוב, בדרך כלל יש לנו במלאי כרטיסים לכל משחק בסאן סירו.

ניתן לקנות בכמה אפיקים כרטיסים למשחק של מילאן:

 • דרך האתר הרשמי של המועדון- לא      תמיד פשוט...יש מעט כרטיסים ורובם נמכרים מהר מאוד, במיוחד אם המשחק הוא נגד      קבוצה אטרקטיבית. בכל מקרה זה דורש רישום לאתר הקבוצה והתעסקות מאתגרת.

 • אתרים לא רשמיים ואתרי אוהדים-      יותר מורכב מהאופציה הראשונה אלא אם כן אתם דוברי איטלקית...מה גם שזוהי      פלטפורמה מעולה ליפול קורבן לעוקץ.

 • דרך מועדוני אוהדים- סה"כ      למילאן יש אלפי אוהדים בישראל, היא אחת משלושת המועדונים האיטלקים האהודים      בישראל, במועדון החברים של מילאן יש למעלה מ-10,000 חברים ישראלים (פי 4      מיובנטוס ופי 2 מאינטר). מידי פעם המועדון הישראלי מקבל הקצאות ומחלק לאוהדים      אבל קשה לבנות על זה בוודאי לא אם מתכננים נסיעה בטווח ארוך.

 • הדרך הטובה ביותר היא דרך חברות ישראליות שמתמחות בבניית      חבילות תיור לתחרויות ספורט, הופעות ופעילויות בידור בעולם כדוגמת טיקטהאוס.      חברת טיקט האוס מארגנת חבילות (טיסות למילאנו, מלון ברמות שונות וכרטיס      למשחק) או כרטיסים בלבד, לקהל לקוחותיה בכל רחבי אירופה ובמיוחד באנגליה,      גרמניה ואיטליה. אנו יודעים לספק כרטיסים לכל משחקי מילאן בסאן סירו, בכל      הקטגוריות ובכל רמות מחיר.

הכדורגל האיטלקי עובר עדנה מחודשת בעשור האחרון, לאחר שני עשורים קשים ודלילים בתארים בינלאומיים (כולל פרשיות שחיטות במועדונים מובילים). אנו רואים שוב מועדונים איטלקים מגיעים לגמרים של מפעלים אירופאים או לשלבים מכריעים. הכדורגל האיטלקי ידוע באסטרטגיה הקשוחה שלו, משחק צפוף עם יציאה מהירה מאוד להתקפה. האסטרטגיה הזו נקראת "קאטנצ'ו", והיא תרמה להצלחתן של קבוצות איטלקיות רבות בליגות באירופה ובעולם, קשה מאוד להכניע קבוצות איטלקיות.

הערך המוסף של חברת 'טיקט האוס'הוא ביכולת לייצר חבילות ספורט אטרקטיביות למשחקיה של שתי המילאנזיות. אנו בקשר עם מספר מלונות טובים בעיר עם מיקום מצוין במחירים טובים, וכמובן כרטיסים למשחקי הקבוצות: אינטר ומילאן. יתרונות חבילות הכדורגל שלנו למשחקי קבוצת מילאן באיטליה:

 • יחד איתנו תשלמו פחות מאשר הייתם      רוכשים כרטיס, מלון וטיסה לבד.

 • ניסיון, היכרות ומיומנות מול      חברות התעופה, המלונות והמועדון.

 • אחריות ושרותיות (מוקד 24/7).      הסיכוי שכרטיס שנקנה דרכנו יהיה מזויף הוא אפסי ולא קיים.

 • יכולת לבחור מושבים לפי העדפות ויכולות של הלקוח.

כמעט כל חובבי הכדורגל שמגיעים מישראל משלבים יותר ממשחק אחד בטיול שלהם: הם יכולים לראות משחק ליגה ביום שבת של מילאן, לראות משחק של אינטר בראשון או לנסוע לעיר קרובה אחרת (ברגמו, וורונה, טורינו וכו'). כמו כן רבים נשארים עוד 3-4 ימים וצופים במשחק ליגת אלופות של אחת המילאנזיות.

לצפייה בחבילות למשחקיה של מילאן לחצו כאן

חברת טיקטהאוס מעמידה עבור לקוחותיה מוקד חירום, המאויש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה. תוכלו לפנות אל המוקד בכל מקרה שעשוי להתעורר בזמן שהייתכם בחו”ל ודורש טיפול מידי.

מוקד החירום פעיל במספר הטלפון הבא: 03-6331499

bottom of page